O Nas

Wszystkie nasze realizacje przechodzą ścieżkę od pomiaru do montażu. Realizacja projektu mebli kuchennych jest procesem kompleksowym, który wymaga starannego planowania, projektowania, produkcji i montażu.

o Nas

Nasz proces powstawania mebli i zabudów dzieli się na etapy

Pomiar

Wykonamy dla Ciebie pomiar we wskazanej lokalizacji w woj. Mazowieckim

Projekt

Przygotujemy projekt w opaciu o Twoje wytyczne lub urzeczywistnimy Twój pomysł

Montaż

Po przygotowaniu elementów zgodnie z projektem wykonamy montaż w Twojej lokalizacji

o nas

Pomiar

Pomiar i Konsultacja z klientem: Podczas konsultacji z klientem, nasz zespół projektowy poznaje jego wymagania, oczekiwania, a także budżet, który przeznaczony jest na wykonanie mebli kuchennych. Na tej podstawie, projektujemy meble kuchenne, które idealnie odpowiadają potrzebom naszych klientów.

o nas

Projekt

Nasz zespół projektowy, korzystając z najnowszych programów do projektowania, tworzy projekt mebli kuchennych, który prezentowany jest klientowi. Projekt ten uwzględnia funkcjonalność, ergonomię, styl oraz indywidualne potrzeby klienta. Po zaakceptowaniu projektu, przystępujemy do produkcji mebli kuchennych.

o nas

Produkcja

Produkcja mebli kuchennych odbywa się w naszym specjalistycznym zakładzie stolarskim, wyposażonym w nowoczesne maszyny oraz narzędzia. Do produkcji mebli kuchennych wykorzystujemy tylko najlepsze materiały oraz technologie dobrane specjalnie aby spełnić standardy realizowanego projektu.

o nas

Montaż

Po wykonaniu mebli kuchennych przystępujemy do ich montażu. Nasz doświadczony zespół stolarzy dokładnie montuje meble i zabudowy, tak aby były stabilne i spełniały swoją funkcję. Wszelkie niezbędne prace związane z montażem, takie jak instalacja sprzętu AGD, również są przez nas wykonane.

Partnerzy

W naszych realizacjach korzystamy z najnowszych technologii czołowych producentów